Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - Турнир "Два Сезона: лето-осень 2016". OnLine-игры на рейтинг (рапорты, обсуждения)
Показать сообщение отдельно
#2928
Старый 18.09.2016, 13:36
  #2928
^
Ihromant
 
Аватар для Ihromant
📖
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
18.09.2016 Ihromant (Синий, Подземелье, Шакти, Шакти) def Dark30 (Красный, Башня, Сольмир, Сольмир) Jebus Cross 133
Віддав доволі багато золота за старт Данжем. До 114 носився і набивав стати Шакті і збирав золото. Потім взяв вулик, пішло по порядку. Вуликів було 5, але були розкидані майже по всьому респу. І респ був доволі великий, але без нічого цікавого. На 123 вийшов з 24 вивернами. Було лячно трохи що противник нападе, бо армії не мав майже (хоч і мав плащ на блок магії після 2 рівня). Але за 2 дні взяв книгу повітря + набрав ще 28 виверн (потім 4 втратив на циклопах коли пробивав КЗ). На 127 взяв кнгигу землі, тоді зтелепортався в головний замок. Далі було просто, противник не нападав, бо мабуть боявся що в мене сильніша армія. На 132 взяв все до чого міг дотягнутись щоб не іти на половину центру противника, тому вирішив взяти з наскоку йому якийсь замок. Центральни замок його був далеко, зате виглядало на те, що я встигну до його стартового. По дорозі пробив його ГО, яку він не убивав та убив Солмира з медаллю вразливості. Противник написав гг коли я взяв його стартовий замок, він там не скупив приріст.

Дякую за гру!
Ihromant вне форума
Ответить с цитированием