Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] only XL-6
Показать сообщение отдельно
#328
Старый 24.08.2019, 18:33
  #328
^
Ihromant
 
Аватар для Ihromant
📖
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] only XL-6

24.08.2019 Ihromant (Синий, Оплот, Кайри, Септиенна) def kamukag3e (Красный, Подземелье, Шакти, Кси) Spider 122
Заграли розклад з 1 рестом у мене і двома у опонента. Я заграв через Септієнну і 25 ельфів, він заграв мабуть бо мав хороші дороги і конфлюкс село і 2 некрів. До 116 я біг вперед сподіваючись знайти село (дорога була сраною спіралькою, хоча поруч неї були вулики і конси). На 117 я на останньому ході дотягуюся до села і бачу Вердіш на ангелі поруч. Нападаю лошком, він втікає, навіть не відкупається (видно не вистачило золота). Готуюся до нападу, розставляю героїв щоб убезпечитись від забирання села і викупу мейна. Опонент таки нападає. Ісрою. Як виявилось, нульовою. Хоч армія у опонента була сильніша, але на 3 спеллах (благос, прокляття і хвиля смерті) вдається убити всіх скелетів, ангела другого і майже всіх троглів. Через некро майже всі скелети що померли відновились. На 121 засідаю в місто регенити ману. І тут нападає Ксі, яка помирає від хасти і грамотно кинутих хвиль смерті. Опонент здається. Як виявилось, я убив мейна з землею, повітрям і логою (чудова заготовка).

Дякую за гру!
__________________
Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Ihromant вне форума