Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - tttt
Тема: tttt
Показать сообщение отдельно
#41
Старый 14.05.2018, 18:34
  #41
^
Siverfale
 
Аватар для Siverfale
📖
Регистрация: 19.12.2007
Адрес: Екатеринбург
Сообщения: 7049
Регистрация: 19.12.2007
Адрес: Екатеринбург
Сообщения: 7049
По умолчанию
Re: tttt

Disdain typeКолись вона була твоїм близькому іншому, вона поважала тебе, а може навіть прагнула бути схожою на тебе. Але з часом вона стала помічати твою рабську натуру, яка все сильніше виявлялася з роками і її повагу перейшло в абсолютне огиду. Якщо раніше вона вітала тебе яскравою посмішкою, то вона зараз вона зустрічає тебе таким поглядом, наче вона на дивиться на мішок гівна. Тим не менш, вона все одно відчуває до тебе тінь прихильності, адже якщо ти станеш її рабом вона іноді буде надавати тобі сексуальні послуги. Зрозуміло, вона все одно буде ставитися до тебе, як до лайна, навіть якщо в цей момент вона прислуговує тобі.
"Ти благаєш мене, щоб я зробила тебе своїм рабом, в твоїх шортах ущільнення, ти просто огидний. Подумати тільки, що я захоплювалася таким нікчемою як ти ..."
"Ти хочеш, щоб я притулилася до тебе і поцілувала? Поганий ... Гаразд, але не смій бруднити мої стегна як в минулий раз, ясно?"
Забавно, но меня тоже тошнит от этих текстов, правда не только от перевода, но и от оригинала, поэтому за сим позвольте откланяться.
__________________
Where do we go?
Where do we end up when we save the world?
Where do we go?
Where do we end up when we save the world?
Siverfale вне форума
Ответить с цитированием