Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] Любимчики, в бой! - 11 - The Battle of Favorites! - 11
Показать сообщение отдельно
#765
Старый 08.04.2019, 22:22
  #765
^
Ihromant
 
Аватар для Ihromant
📖
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] Любимчики, в бой! - 11 - The Battle of Favorites! - 11

08.04.2019 Ihromant (Синий, Башня, Сольмир, Септиенна) def Roger-ua (Красный, Некрополь, Тант, Тант) Spider 212
Не брали рестів ні я, ні опп. Я бачив що Галтрана наче нема, в той же час мав 3 некрів - Моандора, Ісру і Септієнну. Некрив, і на 2 тижні почала йти дурня. Спершу побачив компа данж що засів в замку. Силою волі переконав себе не здаватись. Взяв в результаті замок за 2 ходи з мінімальною втратою гремлів (пощастило). Далі знову вперся, і побачив що армія розкидана, а у опонента уже починають стати рости. І тут ТП з першого разу. Зібрав армію, поламав циклопників, збудував 5 рівень, там зразу ДД і політ. Далі гра пішла. Некрив як ніколи не некрив, докачав 3 некрів щоб могли використовувати контроль, шукав утопії. На 4 тижні трохи повоювали, я опоненту вбив кількох хороших лошків, а він забрав мені мейн, щоправда втік звідти. Я зрозумів що армія у мене в 2 рази більша (перенекрив некра), але треба статів. Тому сконцентрувавася на пошуку утопій. Десь на 213-215 брав утопію з КШ до АОТД, і далі без проблем убивав опа. Але він вирішив здатись бо бачив що по темпу і армії я веду попереду.

Дякую за гру!

1-1
__________________
Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Ihromant вне форума
Ответить с цитированием