Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] "Новичок - 2018. Зима"
Показать сообщение отдельно
#411
Старый 18.02.2018, 00:33
  #411
^
Wonder Child
 
Аватар для Wonder Child
📖
Регистрация: 30.07.2017
Адрес: Kиїв
Сообщения: 27
1556
Отправить сообщение для  Wonder Child с помощью ICQ
Регистрация: 30.07.2017
Адрес: Kиїв
Сообщения: 27
1556
Отправить сообщение для  Wonder Child с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] "Новичок - 2018. Зима"

17.02.2018 Wonder Child (Синий, Цитадель, Крег Хег, Крег Хег) def WAYD (Красный, Подземелье, Шакти, Гуннар) Diamond 137
Гра вийшла з розряду «упав з вишні та впіймав черешню». Ну от як вгадати, коли генератор змилується, а коли вирішить карати? Намагаюся не брати додаткових рестартів, бо той хто шукає – іноді знаходить.
Заграв якусь криву й жахливу здачу. Всі дороги або заблоковані, або ведуть на болотне трежері з порталом в один бік. Перші дні тусив на респі. Знайшов консу, конюшню в дикій задниці й коробку на 5к досвіду. По золоту бігав у 6 героїв, ледве втулив чудовиськ в цитаделі на 117. Вийшов Крегом на траву по бездоріжжю й засвітив з вежі практично весь трежак. Посміхнувся) За архімагами світився том землі. Але потім сильно напружився: не користуюся калькуляторами, приблизно визначав силу охорони й виходило тих клятих архімагів під 80+. Мас хасти не завезли, тактики теж. Вся армія там поляже. Сильно я призадумався, тут ще у суперника контроль з’явився, почав вулики з моєї трежері забирати… Все вирішили квіни. Вони якраз співали: «Can you face me? But now you can kiss my ass, goodbye!» Якось зразу Євген Ґудзь згадався зі своєю французькою дамочкою, яка солодко так тролить «kiss my je pas-pas». Підступна фраза для старого фетишиста й любителя жіночих сідничок. Я розізлився й закипів. Сидиш тут і матню мнеш, а суперник контролить, по карті літає. Ризикуй і пий шампанське. Напав, архімагів виявилось 70+. Затерпів у першому раунді під кам’яною шкірою, а потім вовки й компанія ваншотнули всіх.
З книгою землі пішло веселіше. Назбирав 40 віверн, трохи ангелів. Утопій не бачив, нічого цікавого на карті теж. Вирішив піти у гості. Гуннар зустрів імплозією. Я кинув свою у відповідь. В другому раунді розмінялися мас лоу на мас хаст. Бойові стати трохи більші, армія теж, ну плюс Крег це завжди Крег.
Вдячний за гру. Успіхів у майбутньому!
__________________
Вночі любити сонце.
Вночі любити сонце.
Wonder Child вне форума
Ответить с цитированием