Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] "Два Сезона: Зима - Весна 2019-2020"
Показать сообщение отдельно
#168
Старый 23.02.2020, 21:36
  #168
^
flate
 
Аватар для flate
📖
Регистрация: 29.03.2015
Адрес: Kyiv
Сообщения: 723
1639
Отправить сообщение для  flate с помощью ICQ
Регистрация: 29.03.2015
Адрес: Kyiv
Сообщения: 723
1639
Отправить сообщение для  flate с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] "Два Сезона: Зима - Весна 2019-2020"

22.02.2020 flate (Красный, Инферно, Мариусса, Кайри) def Ihromant (Синий, Башня, Аин, Гундула) Mini-Nostalgia 144
Все йшло достатньо повільно. Комп'ютери нормально кров попили. Коричневий умудрився Аделкою під Блессом з моральками перемогти мого героя в Форті з неменшою армією. А Оранжевий взагалі зумів мєйн віджати Правда це зіграло як не дивно мені на руку)) Адже армію я там всю скупив, а у нього залишилось 4 Гноля, тому він вирішів тікати героєм, побудувавши мені в подарунок пустий Касл)) Гарний підгон для демоніння, нічого не скажеш) Адже сам я би не наскріб стільки ресурсів) Кіррь 2 рази поспіль хотіла вивчити Воду на 4-ому на 8-ому рівні. Я відмовився. Та і пересідати не хотів. Але на 12 рівні отримав вибів між Землею і Мудрістю. Взяв Землю. А Мудрість вивчив аж на 18 рівні. Тому не треба дивуватись, що коробку на весь 4-ий рівень я брав з Базовою Мудрістю, а коробку на весь 5-ий через пару ходів уже з просунутою Мудрістю 5-ий ГМ поставив на 132. На 134 взяв Утопу з Чайником. Мав також накидку від Магії вище 2-го рівня. ТП отримав з 3-третьої спроби на 135. Далі будувався 5-ий рівень, але 2 перебудови безуспішно. На 141 поломився в центральну супертрежу. На 142 не стало 10 мп, щоб відібрати мейн у оппонента. Вирішив атаку на куті дороги підняти)) Постратив на це 130 мп замість 91 мп, якщо піти на косу. Ігро битися зі мною не ризикував, тому що бачив у мене солідніше військо та стати. Проте на день фіналки він дуже гарно реалізував своїх саппортів яких у нього налічувалося аж 4, не включаючи мєйна, хоча їх по-суті 2 було, Крег відіграв важливу роль в партії, також серед них Десса та 2 маги-елементаліста з в'язниці. Таким чином Ігромант зрівнявся зі мною по бойовим статам, перевершив по магічним, адже взяв більше Утоп ніж я. Назбирав 69 Віверни (у мене тільки 45). Ангелів було як у мене - 9. Також у нього було 15 Вамп Лордів і 20 звичайних Вампів з Пандорок. Проте у мене в рукаві був козир у вигляді 200+ Демонів. Ігромант атакував мене в моєму коричневому Каслі з 15-ма мани в надії, що фіналка пройде з магією, але у мене була Червона Куля и Плащ Швидкості +2. Тому ФБ на мою користь.
Дякую за гру!
PS: друга підряд перемога за Інферно! Я відкриваю шампанське
__________________





ICQ is DEAD! Write here: my discord account is flate#4193

__________
________

I'm fucking Luck like a dirty BITCH!





ICQ is DEAD! Write here: my discord account is flate#4193

__________
________

I'm fucking Luck like a dirty BITCH!
flate вне форума