Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [M] "Мастер Стихий" - "ELEMMASTR.MX2"
Показать сообщение отдельно
#4
Старый 11.08.2022, 12:48
  #4
^
dll
📖
Регистрация: 13.07.2022
Сообщения: 19
Регистрация: 13.07.2022
Сообщения: 19
По умолчанию
Re: [M] "Мастер Стихий" - "ELEMMASTR.MX2"

як завжди, карти S.D. - топчик. оригінальні, складні, без нудних однакових дій, на стратегію і десятки автосейвів. Хочу написати побільше.
1. спочатку пропустив цю карту, бо типу пишуть "нудна", але думаю, ну начебто ідея з потужною магією на початку має бути цікава, летс гоу.
2. перша спроба була за феніксів за зеленого. 10 рестартів карти,щоб перший артефакт лежав безплатно, потім два місяці безуспішних митарств і десятків автосейвів і геніальних битв в яких спочатку нападаєш героєм з друідом(бо він швидкий), парою гномів(бо іх не трогають) і визовом елементалів, виносиш все, що можна, а потім добиваєш героєм з армією, якшо довелось все-таки тікати. А потім мене все-таки догнали і винесли вперед ногами.
3. перезапустився за синього за драконів. і тут почалися чудеса. спочатку на 5 день десь помер головний герой компа і в мене в таблиці рейтингу зявився запис із захмарним рейтингом. Зробив автосейв і цей бідняга уже зміг пережити ніч.  А потім ще через тиждень я вибив на кладбіщі! повний комплект Андурана! Ясно, шо після цього я просто пройшов по колу і всіх убив, але навіть не зважаючи на це, останнього боса подужав лише з другого разу.
Кароче крутяк, рідко буває так, щоб в карті складність проходження була рівномірно розприділена на всю гру. 65 днів рейтинг 246.

Два моменти:
двоє чобіт на логістику у синього це здається чесним, бо у нього болото. Але у другій половині гри це дуже серйозна імба, бо він оббігає і доганяє всіх кого хоче. Можливо йому краще через болото дороги прокласти, або зробити конюшню доступною нормально.
Не знаю чи це задумка, але у того ж синього з півночі не можна підійти до конюшні, тільки збоку.
dll вне форума
Ответить с цитированием