Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] "Два Сезона: Лето - Осень 2019"
Показать сообщение отдельно
#112
Старый 09.06.2019, 11:21
  #112
^
Meo
 
Аватар для Meo
📖
Регистрация: 23.03.2007
Адрес: Эрефия
Сообщения: 600
1478
Отправить сообщение для  Meo с помощью ICQ meo #8801
Регистрация: 23.03.2007
Адрес: Эрефия
Сообщения: 600
1478
Отправить сообщение для  Meo с помощью ICQ meo #8801
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] "Два Сезона: Лето - Осень 2019"

IhromantРоздало жирно, бачив 50-99 гр лучників що не давали опоненту пройти на суміжку, тому зробив неправильне рішення. Мав даблу боліт, розбудував їх, скупив приріст і побіг на опонента бо бачив що він не пробивав 6к охорону. А виявилось що він обійшов дуже великим обходом і я побачив героя на конюшні. Прогнав він мого ідеального Вістана і напав на нульового Брохільда. Довелося віддати 5 качок. Втім, я відкупив армію, і побіг на 3-тій респ. Там було теж болото. Опонент його не взяв. Тому по дорозі побіг і вбив йому Сандро. Далі він віддав мені мейн, я підвіз приріст і сидів вдома в нього. На диво він напав, де і програв без шансів.

Дякую за гру!
После подрезки раша оппонента у меня все шло по плану, хотя обе консы оказались 1-ки. Пошел в трежу и отдал мэйн. Усмотрев превосходство своей армии, решил его вернуть, но проглядел подвоз мяса и теперь болотные войска, сидя в замке уже превосходили мои, а 80 луков уже не были козырем.
Спасибо за партию!
__________________


Безземельный дон с HeroesPortal, инкогнито.


Безземельный дон с HeroesPortal, инкогнито.
Meo вне форума